Yenibosna/Bahçelievler'e yakın oturan Lise Stajyeri - Türkiye Geneli

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Yenibosna/Bahçelievler'e yakın oturan Lise Stajyeri - Türkiye Geneli ...

devranicihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

devranicihan

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yenibosna/Bahçelievler'e yakın oturan Lise Stajyeri

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Kuyumculuk sektörüne hizmet veren reklam ajansımız için
Yenibosna/Bahçelievler konumuna ulaşım problemi olmayan lise grafik tasarım stajyeri aramaktayız.

E-posta:

Telefon: 5423529524
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-08-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yenibosna/Bahçelievler'e yakın oturan Lise Stajyeri - Türkiye GeneliYenibosna/Bahçelievler'e yakın oturan Lise Stajyeri - Türkiye GeneliYenibosna/Bahçelievler'e yakın oturan Lise Stajyeri - Türkiye GeneliYenibosna/Bahçelievler'e yakın oturan Lise Stajyeri - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
gangsenpai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gangsenpai

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-10-2018 #3
mail attım dönüş yaparsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
devranicihan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

devranicihan

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2019 #4
Konu Günceldir. İlanda yer alan e-posta adresine staj günlerinizi belirterek cv'niz ile birlikte mail atınız.
Bu mesajdan alıntı yap