Yenibosnadaki firmamıza Yetiştirilemek üzere web tasarımcı aranıyor.

Sonuçlanan İlanlar - Yenibosnadaki firmamıza Yetiştirilemek üzere web tasarımcı aranıyor. ...

bajoist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bajoist

Webmaster / İstanbul

Alt 29-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,

Yeni bosnadaki Toshiba ve İklimsa firmalarının genel bayiliğini yapan firmamıza orta ve ileri seviyede grafik programlarını kullanabilen çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Yapılacak işler olarak çeşitli sitelerin web tasarımları ve bunlar için gerekli olan flash basit bannerlar.

Tercihen Photoshop ve Flash kullanabilen, görsel yönü kuvvetli kişiler aranmaktadır.

Başvuracak adayların CV lerine ve daha önceden yapmış olduğu çalışmaları mail atmaları gerekmetedir.

Yol + Yemek ve anlaşmamıza göre maaş verilecektir.

Pm den bana ulaşabilirsiniz...

Saygılarımla...
Ufuk Aytaş
Web Geliştirici
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Serjean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Serjean(27)

Webmaster / İstanbul

Alt 02-01-2010 #3
merhaba ilan güncelmidir ?
ulaş das isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulaş das

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

ilan

Alt 03-01-2010 #4
merhaba adım ulaş sefaköyde oturuyorum. photoşop, corel, ıiiustartor, ve indesing grafik programlarını biliyorum sertifikam var.kendimi dahada geliştirmek için yanınızda çalışıp sizinde yardımlarınızla bu işi daha iyi yapmaya çalışırım. ****; ********* numaram;*********

bajoist

Webmaster / İstanbul

Alt 06-01-2010 #5
Merhaba ilan günceldir arkadaşlar...

"ulaş das" seni ekledim msn e ...
seynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seynep

Grafiker / İstanbul

Alt 09-01-2010 #6
Merhabalar ilan hala güncelse part time veya ful time çalışmak isterim.Açtığım konuya yazdğınz iletiyi geç gördüm nasıl iletişim kurabiliriz?Özelden msj atma yetkim yok.Eğer sizin varsa iletişim bilgilerinizi yazarsanız sevinirim.Tesekkurler

bajoist

Webmaster / İstanbul

Alt 09-01-2010 #7
merhaba ilan günceldir... www.ufukaytas.com adresindeki iletişim bilgilerinden bana ulaşabilirsiniz.
Emreylmz1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emreylmz1903

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-04-2010 #8
Merhaba ben Lise 2 öğnrecisiyim Adım emre grafik bölümü part time işi öğrenmek istiyorum k.çekmcede oturyorum yardımcı olursanız tşk ederim Yenibosnadaki firmamıza Yetiştirilemek üzere web tasarımcı aranıyor.Yenibosnadaki firmamıza Yetiştirilemek üzere web tasarımcı aranıyor.
deniz1991 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz1991

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

üniv stajı

Alt 28-04-2010 #9
Selcuk Üniversitesi Sarayönü Meslek Yüksek Okulu öğrencisiyim okulumun 30 iş günü yaz stajı var stajımı iş yerinizde yapmak istiyorum bilgisayar programcılıgı okuyorum photoshop ve flash bilgim var kurumunuzda calısmak istiyorum bilgi verirseniz tsk ederim..
M.a.C isimli Üye şimdilik offline konumundadır

M.a.C

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 04-05-2010 #10
İlan güncelse görüşebiliriz.
İyi günler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafiker, web tasarım