yeniyim...

Temel Tasarım İlkeleri - yeniyim... Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba. ben grafik tasarıma sıfırdan başlayacak biri olarak bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. martta kursum başlıyor o zamana kadar kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım? siteyi konuları ...

yeniyim...
Yagmurcetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yagmurcetin

Hiç Biri / İzmir

Dosya22

yeniyim...

Alt 21-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba. ben grafik tasarıma sıfırdan başlayacak biri olarak bilgi sahibi olan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. martta kursum başlıyor o zamana kadar kendimi geliştirmek için ne yapmalıyım? siteyi konuları sürekli takip ediyorum ama kişisel olarak da bilgi almak istedim. Şimdiden teşekkürler :smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

freec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freec

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorularını ********************* adresine mail atarsan yardımcı olabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
GrafikvMedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikvMedya

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2012 #3
Önce grafik terimleri öğrenerek başlayabilirsin işe, vaktin oldukça netten grafik adına araştırmalar yaparak bazı kavramları öğrenmen senin için iyi olur. Ayrıca grafik tasarımda kullanılan programları (birincil olarak Adobe Photoshop) bilgisayarına kurup, kurcalaman ve kullanılan araçları kursa başlamadan önce öğrenmen işini kolaylaştıracaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
ynsemr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsemr

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-02-2012 #4
Adobe Photoshop CS5.1'i temin etmelisin. İlk olarak başlamak için araçları tanıman gerek bunun içinde resimli ya da videolu dersler bulabilirsin. Bunlardan başlarsan kursa gittiğinde ilerleme hızın 2 kat artabilir.
Bu mesajdan alıntı yap