Yerel Gazete Baskısı

Dijital makineler - Yerel Gazete Baskısı Sponsorlu Bağlantılar Mrb. Arkadaşlar ben ilçemde bir ofset matbaa açmak istiyorum, yerel gazete çıkarmak için baskı makinalarından anladığım söylenemez ama bu işi yapan bir arkadaş bana yardımcı olucak. Şimdi aklımdaki ...

Yerel Gazete Baskısı
melancholym isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melancholym

Fotoğrafçı / Afyonkarahisar

Dosya24

Yerel Gazete Baskısı

Alt 21-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Mrb. Arkadaşlar ben ilçemde bir ofset matbaa açmak istiyorum, yerel gazete çıkarmak için baskı makinalarından anladığım söylenemez ama bu işi yapan bir arkadaş bana yardımcı olucak. Şimdi aklımdaki soru şu;
Standartların 40x57 boyutunda olduğunu öğrendim piyasa araştırması yaptığımda Heidelberg Marka 40x57 tek renk benim için uygun. Ama sizinde fikrinizi almak istiyorum başka marka model önerebilirsiniz tekliflerinize açığım.

Herkese iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kumpas2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kumpas2

Matbaacı / Burdur

Alt 04-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
46x64 al sorun yaşamazsın
Bu mesajdan alıntı yap
mkmiktat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mkmiktat

Grafiker / Malatya

Deneyim

Alt 05-01-2014 #3
Mrb. Arkadaşlar ben ilçemde bir ofset matbaa açmak istiyorum, yerel gazete çıkarmak için baskı makinalarından anladığım söylenemez ama bu işi yapan bir arkadaş bana yardımcı olucak. Şimdi aklımdaki soru şu;
Standartların 40x57 boyutunda olduğunu öğrendim piyasa araştırması yaptığımda Heidelberg Marka 40x57 tek renk benim için uygun. Ama sizinde fikrinizi almak istiyorum başka marka model önerebilirsiniz tekliflerinize açığım.

Herkese iyi çalışmalar..
40x57 olabilir
ben Malatyadayım elimde bütün bakımları yapılmış ve Hali hazırda Kalıp kazanının yenisini bekliyoruz. Arzu ederseniz gelip görebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
heidelberg, matbaa, ofset