yerel gazete birkaç sayfası:)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - yerel gazete birkaç sayfası:) Sponsorlu Bağlantılar Yapmış olduğum yerel gazeteden bir kaç sayfa arkadaşlar yorumları bekliyorum...

Sweetce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sweetce

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yapmış olduğum yerel gazeteden bir kaç sayfa arkadaşlar yorumları bekliyorum yerel gazete birkaç sayfası:)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sen yeter ki eleştirilmek iste yerel gazete birkaç sayfası:)

İlk önce resimlerin çözünürlüğü kötü gözüküyor.Belki de bilgisayardandır bilmiyorum.
Yazılarda aynı karakterleri kullanmışsın.Farklı bir karakter kullanabilirsin adres kısmında.
Logonun yeri de olmamış.Birde orada pattis filan var o logo deil ise biraz daha ufaltıp başka bir yere sıkıştırabilirsin.
Önceki gitar çalanı da farklı renk yapabilrsin.
Arka fonda gradient kullanırsan yada filter-distory-shear dan güzel bir fon çıkarabilirsin.
E bu kadar eleştiride yeter sanırım yerel gazete birkaç sayfası:)))

--Emeğine sağlık.Başarılar

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap

Sweetce

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #3

İlk önce resimlerin çözünürlüğü kötü gözüküyor.Belki de bilgisayardandır bilmiyorum.
Yazılarda aynı karakterleri kullanmışsın.Farklı bir karakter kullanabilirsin adres kısmında.
Logonun yeri de olmamış.Birde orada pattis filan var o logo deil ise biraz daha ufaltıp başka bir yere sıkıştırabilirsin.
Arka fonda gradient kullanırsan yada filter-distory-shear dan güzel bir fon çıkarabilirsin.

--Emeğine sağlık.Başarılar

öncelikle bikerem o adres bilgileri farklı font zaten yerel gazete birkaç sayfası:) ikincisi fotografların çözünürlüğü yüksek çünkü basıldı bu gazete yerel gazete birkaç sayfası:) üçüncüsü bu bir gazete reklamı zati oldukça canlı birde zemine gradient kullansaydım abartı olurdu sanırım yerel gazete birkaç sayfası:)) ama mükemmel eleştirmişsin teşekür ederim arkadaşım :rofl: öbürleride geliyor onlarada bir eleştiri yaparsın artıkınyerel gazete birkaç sayfası:)
Bu mesajdan alıntı yap
_PuNkDeSigN_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_PuNkDeSigN_

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-07-2008 #4
[quote=Designgrafiker;187767]sen yeter ki eleştirilmek iste yerel gazete birkaç sayfası:)

arkadaşımız haklı sanırım. fakat potansiyel war sende. çalışmaya bakarken bir azim beliriyor. inaniyorum ki ileri deneyimlerin gittikçe çok daha iyi olucak.yerel gazete birkaç sayfası:) elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Sweetce

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #5
[quote=_PuNkDeSigN_;187778]

arkadaşımız haklı sanırım. fakat potansiyel war sende. çalışmaya bakarken bir azim beliriyor. inaniyorum ki ileri deneyimlerin gittikçe çok daha iyi olucak.yerel gazete birkaç sayfası:) elinize sağlık
bana mı dediniz eğer öyleyse teşekür ederim bu gazete 16 sayfalık büyük boy yerel bir gazete ve bütün sayfalarını 2 günde bitirip montajlayıp filme gönderdim 3 sayısıda böyle devam etti yerel gazete birkaç sayfası:) yani ancak bu kadar yapılıyor bu şartlarda yerel gazete birkaç sayfası:)yanlız gazete grafikerliği zor gerçektende sebeplerini birara konu açarak anlatıcağım yerel gazete birkaç sayfası:)yorumlarınız için teşekürleryerel gazete birkaç sayfası:)
Bu mesajdan alıntı yap

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #6
biliom ben bu gazeteyiiii ..
ikinci sayfada ise su ortadan ayırdıgın cizgi var ya onun yerine iki konununda arka fon rengi farklı verebilirdin.

Bu mesajdan alıntı yap

Sweetce

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #7
biliom ben bu gazeteyiiii ..
ikinci sayfada ise su ortadan ayırdıgın cizgi var ya onun yerine iki konununda arka fon rengi farklı verebilirdin.
evet haklısın olabilirdi öyleyerel gazete birkaç sayfası:) buarada diğerleri eklenmiyor oyüzden bu konu böyle kalıcak sanırım daha sonra eklerim artıkın yerel gazete birkaç sayfası:)
Bu mesajdan alıntı yap

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #8
yerel gazete birkaç sayfası:)) timam arkadaş bekliyoruz..

Bu mesajdan alıntı yap
cem bulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cem bulut

Grafiker / Ankara

Alt 11-07-2008 #9
selam... gazete sayfa sekreterliği ve mizanpajını yaptım yıllarca.. 3 sütun halinde tam boy bir gazeteyi çalışırsan göze hoş gözükmez. Büyük boy gazete sütunu 9 sütundur. ona göre çalış, daha hoş duracağına eminim. başlık karakterlerini seçerken düz karakter ve şç gibi harflerin çengelleri uzun olmayan karakterleri seç. spotlarda helvetica, haberlerde de klasik times karakteri hoş durur.
kolay gelsin....
Bu mesajdan alıntı yap

grafipapatya(29)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 11-07-2008 #10
selam... gazete sayfa sekreterliği ve mizanpajını yaptım yıllarca.. 3 sütun halinde tam boy bir gazeteyi çalışırsan göze hoş gözükmez. Büyük boy gazete sütunu 9 sütundur. ona göre çalış, daha hoş duracağına eminim. başlık karakterlerini seçerken düz karakter ve şç gibi harflerin çengelleri uzun olmayan karakterleri seç. spotlarda helvetica, haberlerde de klasik times karakteri hoş durur.
kolay gelsin....
bu çok işe yarar bir bilgi arkadaş adına ben teşekkür edebilirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
birkac, gazete, sayfası, yerel