yerel gazete için logo tasarımı !

Logo Tasarımları - yerel gazete için logo tasarımı ! Sponsorlu Bağlantılar merhabalar arkadaşlar yerel gazete için logo tasarımını hangi programda yapabilirim? logoda kullanılan resimleri vb.nerden bulabilirim?beni bilgilendirir misiniz?...

engin86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

engin86

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaşlar yerel gazete için logo tasarımını hangi programda yapabilirim? logoda kullanılan resimleri vb.nerden bulabilirim?beni bilgilendirir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aliguven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliguven(35)

Webmaster / Antalya

Alt 22-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corel draw ile yapabilirsin. resimler derken google da bulamadığın bir resim varsa bu forumdan resim isteğinde bulunabilirsin nitekim öncelikle fotoğraf bölümüne bir girip ararsan uygun foto bulma ihtimalin cok yuksek. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 22-12-2008 #3
Pardon ama yanlış anlamadıysam daha logo tasarımının hangi programda yapıldığını bilmiyorsunuz ve gazateye logo yapacaksınız:disappoint:
Birde logo için nerden resim bulabilirim diye soruyorsunuz ve logo için sitede de aratıp resim bulabilirsiniz diye cevap alıyorsunuz :S
Soru çok garip, cevap ondan garip
Bazen düşünüyorum; Neden gidip limon satmıyorum diyeyerel gazete için logo tasarımı !
Bu mesajdan alıntı yap
barisk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

barisk(26)

Öğrenci (Diğer) / Tekirdağ

Alt 22-12-2008 #4
"beni bilgilendirir misiniz?" profesyonel biriyle tanışıp,çalışmaya nedersiniz.Derim (: daha sağlıklı sonuclar elde edersiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
AcemiMizanpaj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AcemiMizanpaj

Grafiker / Çorum

Alt 02-04-2010 #5
Pardon ama yanlış anlamadıysam daha logo tasarımının hangi programda yapıldığını bilmiyorsunuz ve gazateye logo yapacaksınız:disappoint:
Birde logo için nerden resim bulabilirim diye soruyorsunuz ve logo için sitede de aratıp resim bulabilirsiniz diye cevap alıyorsunuz :S
Bazen düşünüyorum; Neden gidip limon satmıyorum diyeyerel gazete için logo tasarımı !
adam altı üstü logo demiş amma uzattın yaw neden bu kadar zoruna gittiki yapabilir sonuçtabeceri işi
Bu mesajdan alıntı yap
ufukozk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukozk

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2010 #6
Arkadaşım Logo yapmak için Freehand, CorelDRAW, Illustrator programlarından birini kullanabilirsin. Bu programlar profesyoneldir. Bunlarda tasarım yapman için eğitim almış yada kendini geliştirmiş olman lazım zamanın varsa internetten bu programları bulup bu programlarla ilgili derslere bakarsan bir şeyler yapabilirsin.

Bir diğeri de logo için resimler demişsin. Logolar vektorel olarak yapılır bunları yapabilmek için üsteki programlar lazımdır. bir logoda resim kullanılmaz. Ama bazı logolardan esinlenip kendin birşeyler tasarlayabilirsin.

Sana basit kolay bir program söleyebilirim " AAA Logo " ama bu program amatör bir programdır. yapacağın tasarım özgün olmaz bir yarışmaya katılıyorsan belki pek iyi sonuç alamayabilirsin...

İnşallah istediğin gibi bir bilgi vermişimdir. İyi şanslar.
Bu mesajdan alıntı yap
chemaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 03-04-2010 #7
adam altı üstü logo demiş amma uzattın yaw neden bu kadar zoruna gittiki yapabilir sonuçtabeceri işi
beceri için bir işi bilmek gerekiyor...

arkadaşım profesyonel destek almalısın.Veya basit birşey yapmak istiyorsan siteden bi kaç sayfa karıştır.O zaman belki birşeyler karalayabilirsin.Ama logo olur mu yaptığınız bilemem
Bu mesajdan alıntı yap
cew isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cew

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-04-2010 #8
limon nediryerel gazete için logo tasarımı !
Bu mesajdan alıntı yap
hakanhazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 04-04-2010 #9
Pardon ama yanlış anlamadıysam daha logo tasarımının hangi programda yapıldığını bilmiyorsunuz ve gazateye logo yapacaksınız
Birde logo için nerden resim bulabilirim diye soruyorsunuz ve logo için sitede de aratıp resim bulabilirsiniz diye cevap alıyorsunuz
Bazen düşünüyorum; Neden gidip limon satmıyorum diye
maksat ego tatmini olsun işte.bencede gidip limon satabilirsin yerel gazete için logo tasarımı !
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
gazete, icin, logo, tasarimi, yerel