Yerel Gazete Spor Sayfası

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Yerel Gazete Spor Sayfası ...

Alleyezonme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alleyezonme(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çalıştığım gazetenin spor sayfasına başkalaşım ve mutasyon geçirttirdim :rofl: Spor Logosu, başlık karakterleri, metin karakterleri değişti. yorumlarınızı bekliyorum. Buradan çıkacak yorumlara göre değişiklik yapıp belli bir standart tutturacağım şimdiden teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 03-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık işi bilen birisinin yaptığı ortada Yerel Gazete Spor Sayfası Tebrik ederim fakat;
İlk sayfadaki "Spo" başlığı olarak okunuyor pek hoş görüntü yok orada otobüs hoş gözükmüyor orası bayağı bir karışmıs sanırımYerel Gazete Spor Sayfası
Yolcudur Abbas... başlığını blok yapmanız daha hoş olurdu yada futbolcunun kolu biraz daha öne uzanmış olsaymış Yerel Gazete Spor Sayfası
Sonra çift sütun yaptığınız yazıyı bolk halinde bırakmayıpta o teknik hoca sınırım onu biraz daha dışarı çekip abes şekilde durmayacak şekilde fotoğrafın etrafından (ön kısmından) akıtmanız daha hoş olur, yumuşak bi görüntü verirdi.. bu haliylede güzel ama çok keskin duruyor o haber kısmı...
Bu mesajdan alıntı yap
Alleyezonme isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alleyezonme(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-12-2009 #3
Teşekkür ederim arkadaşım eleştirilerini değerlendireceğim Yerel Gazete Spor Sayfası
Bu mesajdan alıntı yap