Yerel Gazete - Türkiye Geneli

Baskı Fiyat Teklifi - Yerel Gazete - Türkiye Geneli ...

kazasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kazasa

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 11-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yerel Gazete

İşin teslim alınacağı şehir: Muğla

Maliyet: Habertürk gazetesi boyutlarında yanlıs bilmiyorsam 32 ye 47 diydi. 12 sayfa olucak 2 dış ve 2 iç sayfa renkli yada sadece sadece dış 2 sayfa renkli olacak.15 günde bir 2000-5000-10000 adet için fiyat teklifi istiyorum. Dizgi dahil ve dahil olmayacak şekilde de fiyat yazarsanız sevinirim. Aşağıdan bana ulaşabilirisiniz.

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: 2 gün

E-posta:

Telefon: 0506 309 48 66
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yerel Gazete - Türkiye Geneli - Yerel Gazete - Türkiye Geneli ya da Yerel Gazete - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yerel Gazete - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yerel Gazete - Türkiye Geneli | Yerel Gazete - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap