Yerel Gazetede Çalışacak Bayan Tasarımcı Arıyoruz - İstanbul

İş Veren İlanları - Yerel Gazetede Çalışacak Bayan Tasarımcı Arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yerel Gazetede Çalışacak Bayan Tasarımcı Arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Indesign ve Photoshop bilmesi yeterli. Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: ...

emre85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre85

Grafiker / İstanbul

Alt 08-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yerel Gazetede Çalışacak Bayan Tasarımcı Arıyoruz

Program/Seviye: Indesign ve Photoshop bilmesi yeterli.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İstanbul Çekmeköy'de yerel bir gazetede çalışacak BAYAN sayfa tasarımcısı arıyoruz.

Adayın Anadolu yakasında ikamet etmesi tercih sebebidir.

Ayrıca ehliyet sahibi olması tercih sebebidir.

İşe girdiğinde sigorta yapılacak, yol ve yemek parası verilecektir.

Maaş olarak, program bilgisi ve tecrübeye göre 1500-1700 TL arası verebiliriz.

Lütfen telefon ile irtibata geçiniz.

E-posta:

Telefon: 0537 236 70 29
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yerel Gazetede Çalışacak Bayan Tasarımcı Arıyoruz - İstanbulYerel Gazetede Çalışacak Bayan Tasarımcı Arıyoruz - İstanbulYerel Gazetede Çalışacak Bayan Tasarımcı Arıyoruz - İstanbulYerel Gazetede Çalışacak Bayan Tasarımcı Arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
merveakbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merveakbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2014 #3
Merhaba;
Adobe Ailesine hakimim. Corel draw ı ileri düzeyde kullanabiliyorum. Aynı zamanda Flexing Pro, Mc. Freehand ve Başlangıç olarak da Auto Cad bilgisine sahibim. Indorr ve Outdoor baskı tekniklerini biliyorum. "Grafiker" değilim. "Grafik Tasarımcı" yım. Corel de sınırsız çizim yapabilme tecrübesine sahibim. Açık Hava Reklamcılığı ve Copy Centerlarda çalıştım. Şu anda bir çevirmenlik bürosunda çalışmaktayım fakat maaş durumumdan memnun olmadığım için aktif olarak iş aramaktayım. Şimdiden ilginize teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap