yeşil ekran

Edius - yeşil ekran Sponsorlu Bağlantılar benim sorunum 45 dk ya yakın *.mpg uzantılı bir video dosyası var .direk olarak sony marka cameradan kopyala yapıştır yöntemiyle bilgisayar kaydettim lakin video üzeinde çalışmaya başlayınca ekran ...

yeşil ekran
enes80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enes80

Bilg. Teknikeri / Adana

yeşil ekran

Alt 01-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

benim sorunum 45 dk ya yakın *.mpg uzantılı bir video dosyası var .direk olarak sony marka cameradan kopyala yapıştır yöntemiyle bilgisayar kaydettim lakin video üzeinde çalışmaya başlayınca ekran yeşile dönüyor. çani bazı yerleri kesmem gerekiyor birleştirmem gerekiyor ama ne konuşma nede görüntü geliyor çalışma ekranı yeşile dönüyor . yardımcı olursanız sevinirim . ekran görüntüsününe bakınca daha ayrıntılı görebilirsiniz.

http://b1205.hizliresim.com/x/1/54zud.png
yeşil ekran
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

enes80

Bilg. Teknikeri / Adana

Alt 05-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim sorunum 45 dk ya yakın *.mpg uzantılı bir video dosyası var .direk olarak sony marka cameradan kopyala yapıştır yöntemiyle bilgisayar kaydettim lakin video üzeinde çalışmaya başlayınca ekran yeşile dönüyor. çani bazı yerleri kesmem gerekiyor birleştirmem gerekiyor ama ne konuşma nede görüntü geliyor çalışma ekranı yeşile dönüyor . yardımcı olursanız sevinirim . ekran görüntüsününe bakınca daha ayrıntılı görebilirsiniz.

http://b1205.hizliresim.com/x/1/54zud.png
yeşil ekran
hocam bide ; media üzerinde çalışacağım videoyu media playere açınca 38:49 ama adius a atınca 32:20 gibi bir süre çıkıyor aradaki fark neden
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 05-05-2012 #3
Benim başımada çok geliyor Adobe Media Encoder ile formatını avi-mpg tarzı formatlara dönüştürdükten sonra normale dönüyor birde öyle deneyip edius a at bakalım ne olacak bazı formatlarda yeşille karşılaşılıyor
Bu mesajdan alıntı yap
seckinsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-05-2012 #4
bende ara sıra karşılaşıyorum. yani normalformatlarda bile karşılaşıyorum. ama şimdi yüksek kalitedeki görünütüyüde convertlemeye kıyamıyorum. anlayamadığım bir problem
Bu mesajdan alıntı yap

enes80

Bilg. Teknikeri / Adana

Alt 05-05-2012 #5
peki arkadaşlar media playerleki süreyle ediustaki süreler uyuşmuyor edius taha kısa oluor bunun nedeni ne olabilir yada ekranın yeşile dönmesiyle alakalı olabilirmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
demirhanca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demirhanca(40)

Boardcast Design

Grafiker / Balıkesir

Alt 05-05-2012 #6
Büyük bir ihtimalle onunla alakalıdır
Bu mesajdan alıntı yap
seckinsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seckinsahin

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-05-2012 #7
kesin onunla alakalıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Graphic96 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphic96

Grafiker / Yurtdışı

Alt 08-05-2012 #8
Sorun codec de ola bilir sen ffdshow video decoder ayarlarini ac orada codecs bolumune git orada formatlar var onlari libavcodec et xvid i karsisindakine tikla Xvid koy Apply sonra ok bas dene
Bu mesajdan alıntı yap
Ysf86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ysf86

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-12-2012 #9
Sorun büyük ihtimalle formattan , Timeline' a atmadan Video nu sağ tıkla orda Convert - File de edius kendi çalıştığı formata convert eder. Buda olmadı Convert Programı ile halledebilirsin diye düşünüyorum
Bu mesajdan alıntı yap
zeuser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeuser

Eğitimci / Diyarbakır

Alt 12-01-2013 #10
hocam ediusa attığın videoyu işlemeye başlamadan önce birkere renderını alıp render aldığın görüntüyü kullanırsan sorun düzelir. yada conapusdan dönüştürme yapıp mpeg2 ye de çevirebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları