Yetenek Sınavı ve Tercih

Kantin - Yetenek Sınavı ve Tercih Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar benim sorum aynı anda yetenek sınavına girip birde tercih yapabiliyor muyuz? Seneye grafik tasarım okunak istiyorum.Olur da geçemezsem yetenek sınavını görsel iletişim yasarımı okumak istiyorum.Fikirlerinizi söylerseniz memnun ...

Yetenek Sınavı ve Tercih
thug4life isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thug4life

Hiç Biri / İstanbul

Dosya16

Yetenek Sınavı ve Tercih

Alt 16-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar benim sorum aynı anda yetenek sınavına girip birde tercih yapabiliyor muyuz?

Seneye grafik tasarım okunak istiyorum.Olur da geçemezsem yetenek sınavını görsel iletişim yasarımı okumak istiyorum.Fikirlerinizi söylerseniz memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.

Geçemezsem 1 sene daha hazırlanam çünkü yaş 20 bir sene daha gitsin istemiyorum.

Anadolu yakasındaki çizim kursu önerilerinizi de bekliyorum Yetenek Sınavı ve Tercih)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nihaltekinkuss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihaltekinkuss

Grafiker / Yalova

Alt 24-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aynı anda tercih yapıp sınavlara girebiliyorsun. belli bir puanı yapmış olman yeterli yetenek sınavı için. birden fazla yetenek sınavına da girebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
sanatatolyesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sanatatolyesi

Heykeltraş / İstanbul

Alt 01-11-2013 #3
hem üniversite sınavlarına girip tercih yapabilir hemde yetenek sınavlarına girebilirsin. Sonucunda seçim sana kalmış olur. Eğer düşünürsen kadıköyde atölyemde güzel sanatlara hazırlık dersleri veriyorum. Marmara Üni. Güzel Sanatlar Fakültesi son sınıftayım. Hali hazırda grafik bölümü için hazırladığım öğrencim mevcut. Kurs kayıtları devam ediyor bilgi almak için web sayfamı inceleyebilirsin atölyeyi ziyaret edebilir deneme dersi alabilirsin.

Bir Heykel Atölyesi
Bu mesajdan alıntı yap