Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy

İlginç Videolar - Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy ...

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye' de de bugy yapan varmıymış Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Evet varmış!!!!
Hemde 10 numara yaparlarmış :alkis:
Buyrun arkadaşlar keyifle izleyin....

Video : Yetenek Sizsiniz - Yarı Final - Bilal Ve Uğur - Vidivodo

Buyrun buda elemeler:
elemeler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu tarz dansları hiç sevmesem de bu çocuklara bayılıyorum.Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy Seyrederken acayip keyif alıyorum. Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-02-2010 #3
İlk elemelerdeki gösterileri daha güzeldi.Yarı finaldeki gösterileri pek hoşuma gitmedi.
Paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2010 #4
Bu tarz dansları hiç sevmesem de bu çocuklara bayılıyorum.Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy Seyrederken acayip keyif alıyorum. Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Keyif almamak ne mümkün Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy

İlk elemelerdeki gösterileri daha güzeldi.Yarı finaldeki gösterileri pek hoşuma gitmedi.
Eee heyecan var tabiii Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy

ben dansa da çocuklara da bayılıyorum Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Kesinllikle hak ederek aldırlar Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
helal olsuunn :alkis:
Mutlaka oy vereceğim finalde Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy

bu dansın hakkını veriyorlar
Daha önce eklediğim elektro buggy videosunda yabancılarınkini izleyin birde nedemek istediğimi daha iyi anlayacaksınız Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Buyurun onu da ekleyeyim kolay olsun :P
Sakın kaçırmayın: mUhteşem ikili: elektro buggy

Teşekkürler yorum yazdığınız için
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 17-02-2010 #5
harikaydılarYetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 17-02-2010 #6
bilal göregen nasıl geldi oralara hala anlamaya çalışıyorum... Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada PapyDYetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2010 #7
bilal göregen nasıl geldi oralara hala anlamaya çalışıyorum... Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada PapyDYetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
aaaaaaaaaaaa :surprised:
Tanıyor musun Cengoooo Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Yapma beee yetenekliler işte yaa
tabiki gelecekler Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Bu mesajdan alıntı yap
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 17-02-2010 #8
Televizyondan ne kadar uzak kalmışım , daha ilk defa izliyorum bunları :S
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-02-2010 #9
Televizyondan ne kadar uzak kalmışım , daha ilk defa izliyorum bunları :S
Daha ne yetenekler vardı bir bilsen Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Hele bir Mustafa vardııı biraz tuhaf Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Hatte kesinlikle incelemeye alınması lazım bence Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Birde onun yaptıklarını izleyin Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Bu mesajdan alıntı yap
katalizor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

katalizor

Grafiker / Kütahya

Alt 17-02-2010 #10
Yok yok ben yinede uzak kalayaım televizyondan Yetenek Sizsiniz Final Yarışmacıları:Bilal ve Uğur / Buggy yada Papy
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları