Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finalisti Aref Ghafouri ın Sırları

İlginç Videolar - Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finalisti Aref Ghafouri ın Sırları ...

delta11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delta11

Eğitimci / Bilecik

Alt 22-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetenek Sizsiniz Türkiye Aref Ghafouri nin Yarı Finalde yapmış olduğu gösterinin tüm sırları çok şaşıracaksınız…

http://hotfile.com/dl/106739037/c18bed3/Aref.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eywallah ! inan merakta ediyordum doğrusu... bakalım neymiş sırrı Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finalisti Aref Ghafouri ın Sırları teşekkürler paylaşım için
Bu mesajdan alıntı yap
Grafik34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik34

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 22-02-2011 #3
tamamen sahtekarlık Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finalisti Aref Ghafouri ın Sırları youtubeden izleyebilirsiniz yapılan sahtekarlığı :P
Bu mesajdan alıntı yap

delta11

Eğitimci / Bilecik

Alt 22-02-2011 #4
evet ya milletin gözünü boyuyorlar
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2011 #5
o gördükleriniz bir ilizyondur, şovdur, beden ve beyini doğru kullanıp izleyici farketmeden onları etkileme çabasıdır. neden bu genç üzerine bu kadar geliniyor? bu iş üzerinden ekmek kazanmak istiyor belki amacı gerçekten bu şovlarla hayatını sürdürmek yok efendim şu numara bu, bu numara şu şaka mıdır yahu başka işiniz yok mu? ne sandınız ki o gördüklerimiz şov değilde gerçek mi? e peki gerçekte öyle gücü olan birine inanmışız madem peki ama inanırken hiç mi kendinize sormadınız gerçekte bu tarz güçleri olan biri varsa bunun yetenek yarışmasında ne işi olabilir ki.. gerçekten yoruldum tüm haber sitelerive internette paylaşılan videolar iletiler baydı artık.
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-02-2011 #6
Bu bir ilizyon, şov, bir eğlence...
Fazla büyütmemek gerek; zevkle izledim ve sırrını da öğrenmek istemiyorum.
Amaç zaten ilizyon değil mi? sırrını öğrenirsem ne anlamı kalacak...
Evet bence yetenek, sırrını biliyor olsak bile kaç kişi yapabiliyor ki böyle bir şeyi?
Keyifle izledim; izlemeye de devam edeceğim...
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 23-02-2011 #7
Kimse büyücü demediki zaten, Sahtekarlık diyorsunuz Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finalisti Aref Ghafouri ın Sırları komik olmayın arkadaşlar... Adam ilüzyon yapıyor ve bunun sunumunuda 4-4 lük yapıyor, benim fikrim gayet başarılı olduğu yönde...
Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap

delta11

Eğitimci / Bilecik

Alt 23-02-2011 #8
Şöyle birşey var arkadaşlar tabiki çocuk yetenekli herkesin harcı değil ancak bu kadar üstüne gidilmesi benim anladığım kadarıyla aynı numaralar başkaları tarafından daha önce yapıldığı için sırları çözülmüş numaralar bu yüzden de hemen sırlarını yayınlıyorlar. Ve ağzı açık izleyipte merak edenlerde vardı nasıl yaptı diye isteyen arkadaşlar izleyecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-02-2011 #9
Bizim sektör ile ilgili bir sürü sahtekarlık dönerken (başkalarının tasarımlarını alıp değiştirip benim diye satmak/sunmak) buradaki illüzyonu sahtekarlık olarak nitelendirmek inanın komik ve büyük bir hatadır.

Doğa üstü güçlere inanıyorsanız bence ilk başta kendinizi sorgulamanız gerekmektedir. Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Finalisti Aref Ghafouri ın Sırları

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap