Yetenekli Stajyer Grafiker - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Yetenekli Stajyer Grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetenekli Stajyer Grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: İstanbul Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: Bu linkte indesign ile hazırladığım CV me ve kurs ...

tsrmgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tsrmgrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetenekli Stajyer Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: İstanbul Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

Bu linkte indesign ile hazırladığım CV me ve kurs esnasında çeşitli programlarla yaptığım kolay/orta zorluk derecesindeki çalışmakarımı görebilirsniziz.

İşle ilgili açıklama: Photoshop-İndesign-İllustrator-Corel-Freehand programlarını kullanıyorum kendimi oldukça iyi yetiştirdim.

şuanda indesignda bir tecrübeli gibi çalışabilirim.

Bu alanda ihtiyacı olan kişilerin irtibatını bekliyorum,çünkü biraz destekle çok çok iyi bi grafiker olacağımı düşünüyorum.

(İSTANBUL/BAĞCILAR/GÜNEŞLİ)

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetenekli Stajyer Grafiker - İstanbul - Yetenekli Stajyer Grafiker - İstanbul ya da Yetenekli Stajyer Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetenekli Stajyer Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tsrmgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tsrmgrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2012 #3
Eklediğim link problem yaratmış sanırım.
Benim iş tecrübem olmadı ama KİTAP/DERGİ/BROŞÜR/Kartvizit vs yapabilecek durumdayım.
Çok sayfalı çalışmalar için ideal olabilirim çünkü indesign programına oldukça fazla emek verdim.

isteyen kişilere cv gönderebilirim
Bu mesajdan alıntı yap