Yetişilmek üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Yetişilmek üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Kendimi geliştirip çalışabilceğim iş Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: photoshop= orta illusrtator= orta İş deneyimi ve içeriği: İşle ilgili açıklama: İyi bir grafiker olmak istiyorum ...

hayalprs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalprs

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendimi geliştirip çalışabilceğim iş

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop= orta
illusrtator= orta

İş deneyimi ve içeriği: İşle ilgili açıklama: İyi bir grafiker olmak istiyorum bu işin benim severek yapabileceğim bir iş olduğuna inanıyorum kendimi iyi bir şekilde yetiştirebileceğim hem kendime hem de çalıştığım yere fayda sağlayabileceğim bir iş arıyorum, ne yapıyorsun diyen değil ne yapıyoruz diyebilen bir bütün olarak birlik içinde çalışabileceğim insanlarla çalışan başarılı bir grafiker olmak istiyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0535 742 65 28
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 20-02-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetişilmek üzere iş arıyorum - Türkiye GeneliYetişilmek üzere iş arıyorum - Türkiye GeneliYetişilmek üzere iş arıyorum - Türkiye GeneliYetişilmek üzere iş arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2014 #3
Merhaba yerimiz Bayrampaşadadır düşünürseniz cv nizi adresimize yollayabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

hayalprs

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2016 #4
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap

hayalprs

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2016 #5
İlan günceldir