Yetiştilmek üzere bayan grafiker eleman....

Staj Yeri Arayanlar - Yetiştilmek üzere bayan grafiker eleman.... ...

artanmore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artanmore

Hiç Biri / İstanbul

Alt 20-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere stajer grafiker bayan eleman arayan ciddi firmalar,ajanslar v.s....Anadolu yakası tercihimdir....Sadece kurs bilgim var....(freehand,photoshop,corel,quark)....kendimi geliştirmek bu mesleği severek yapmak tüm zorluklarına rağmen yapmak istiyorum....Maaş önemli değil....mail adreslerinizi yada numaralarınızı yazarsanız sevinirim...İlgilerinizlee....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yetiştilmek üzere bayan grafiker eleman.... veya Yetiştilmek üzere bayan grafiker eleman....sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

artanmore

Hiç Biri / İstanbul

Yetiştirilmek üzere stajer grafiker bayan eleman...Anadolu yakası tercihimdir....

Alt 20-12-2010 #3
Yetiştirilmek üzere stajer grafiker bayan eleman arayan ciddi firmalar,ajanslar v.s....Anadolu yakası tercihimdir....Sadece kurs bilgim var....(freehand,photoshop,corel,quark)....kendimi geliştirmek bu mesleği severek yapmak tüm zorluklarına rağmen yapmak istiyorum....Maaş önemli değil....mail adreslerinizi yada numaralarınızı yazarsanız sevinirim...İlgilerinizlee....
Bu mesajdan alıntı yap
mrgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrgn

Grafiker / İstanbul

Alt 23-12-2010 #4
a resimli cv nizi yollarsanız değerlendirmeye alalım
Bu mesajdan alıntı yap
adiqe.elif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adiqe.elif

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-12-2010 #5
0216 565 76 97 ararsan yardımcı olabiliriz (arman yayıncılık)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links
mert_efe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mert_efe

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2011 #6
anadolu yakasında maltepede hizmet veriyoruz ,

cv gönderirseniz değerlendirebiliriz

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

artanmore

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-02-2011 #7
İlan günceldir. Üsküdar,Kavacık,Bağlarbaşı,Altunizade tercihimdir.
Bu mesajdan alıntı yap