yetiştirilebileceğim iş arıyorum...

İş Arayan İlanları - yetiştirilebileceğim iş arıyorum... ...

pıtır_cık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pıtır_cık

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 24-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Lise mezunuyum. Adana'da ikamet ediyorum.iyi derecede İngilizce biliyorum.
4aydır bir ajansta çalışıyorum.Corel ve Photoshop programlarına yabancı değilim..işimde ilerlemek istiyorum.kendimi geliştirebileceğim bi ajans arıyorum.
Adana ve çevresi tercih sebebidir...

0 507 773 80 31
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları yetiştirilebileceğim iş arıyorum... veya yetiştirilebileceğim iş arıyorum...sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap