Yetiştirilecek Grafiker Ve Yardımcı Bagcılar - İstanbul

İş Veren İlanları - Yetiştirilecek Grafiker Ve Yardımcı Bagcılar - İstanbul ...

Flexografik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Flexografik

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye: Pc Mac kullanması Freehandi biraz bilmesş ve excele hakim olması.Bilgisayarlar arası baglantı ve bilgisayar bilgisinin çok ıyı olması gerekıyor.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Kendi şirketimde Flexo ve tasarım konusunda yetiştireceğim,Digital klişe yapabilecek,film konusunda eğitilicek,şirkette giren çıkan kayıtları tutabilecek,ileride sağ kolum olacak ve gözümün arkada kalmayacağı ve grafikerlik konusunda tam donanımla yetiştireceğim dürüst bir eleman arıyorum.Digital klişe çekecek olması yüzünden erkek olması yasının 23 ü geçmemesi ve B sınıfı ehliyeti olması tercih sebebimdir.Cvlerinizi bekliyorum.

Asgari ücret ve ssk yapılacaktır.Kendını gelıştırmesıne baglı olarak hakkını teslım edecegım

E-posta:

Telefon: 0554 653 48 88
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilecek Grafiker Ve Yardımcı Bagcılar - İstanbul - Yetiştirilecek Grafiker Ve Yardımcı Bagcılar - İstanbul ya da Yetiştirilecek Grafiker Ve Yardımcı Bagcılar - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilecek Grafiker Ve Yardımcı Bagcılar - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
E.YORUM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

E.YORUM

Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2012 #3
bu kadar işe asgari ücret pesssssss diyorum......
Bu mesajdan alıntı yap
nero1979 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nero1979

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 27-02-2012 #4
bu kadar işi bilecek ve yardımcı olacak bu grafiker birde asgari ücret he bide kıyak yapmak adına sgk var dimi...güzelmiş.
Bu mesajdan alıntı yap

Flexografik

Grafiker / İstanbul

Alt 28-02-2012 #5
bu kadar işi bilecek ve yardımcı olacak bu grafiker birde asgari ücret he bide kıyak yapmak adına sgk var dimi...güzelmiş.
Bu kadar işi yapmayacak ben öğreteceğim,oda gelişmesine göre payını alacak.

Şımarıklığın lüzumu yok.Sen namuslusun biz namussusuz

İyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
halilficici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilficici

Grafiker / İstanbul

alıntı

Alt 01-03-2012 #6
Bu kadar işi yapmayacak ben öğreteceğim,oda gelişmesine göre payını alacak.

Şımarıklığın lüzumu yok.Sen namuslusun biz namussusuz

İyi forumlar
forumda kimse sana namussuz falan dememiş he bi namussuz varsa o da bu düzenin yaratıcılarıdır.
Bu mesajdan alıntı yap

Flexografik

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2012 #7
forumda kimse sana namussuz falan dememiş he bi namussuz varsa o da bu düzenin yaratıcılarıdır.
O kadar işi yaptırıp az para vereceksin demek sen hırsızsın emek gaspediyorsun demektir.

Anlayışınızı değiştirin.

Ben gencecik bir çocuk alıp eğiteceğim her konuda.Farkındaysanız ilanda YETİŞTİRİLECEK ibaresi var. Yetişince gereken payını alacaktır.

Yoksa ilanı digital baskı OPERATÖRÜ ARANIYOR diye değiştirirdim.

İyi forumlar lütfen ilanı kirletmeyelim
Bu mesajdan alıntı yap