Yetiştirilme Üzere Stajyerim - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Yetiştirilme Üzere Stajyerim - İstanbul ...

Proxim0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Proxim0

Webmaster / İstanbul

Alt 19-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilme Üzere Stajyerim ~ İstanbuL

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Halil Akkanat Çok Programlı Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 11. Sınıf Bilişim Teknolojileri Alanı öğrencisiyim. Photoshop, Dreamweaver, Flash gibi programları kullanabiliyorum. Daha ileriye gitmek istiyor ve kendimi geliştirmek üzere staj yeri arıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 19-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilme Üzere Stajyerim - İstanbul - Yetiştirilme Üzere Stajyerim - İstanbul ya da Yetiştirilme Üzere Stajyerim - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilme Üzere Stajyerim - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilme Üzere Stajyerim - İstanbul | Yetiştirilme Üzere Stajyerim - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Proxim0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Proxim0

Webmaster / İstanbul

Alt 07-07-2011 #3
Bilgilerim günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap