Yetiştirilmek istiyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Yetiştirilmek istiyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek istiyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Okulunuz: SULTANAHMET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: KENDİ BLOĞUMA YAPTIĞIM LOGO: İşle ilgili ...

sumansezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sumansezer

Grafiker / İstanbul

Alt 28-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: SULTANAHMET MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar: KENDİ BLOĞUMA YAPTIĞIM LOGO:

İşle ilgili açıklama: 10.sınıf öğrencisiyim stajıma 1 yıl daha var fakat ki piyasa ve meslekte kendimi geliştirmek adına sıfırdan yetiştirilmek istiyorum. Kompozisyon ile yerleştirme, obje çizimi, bilgisayar destekli çizimler konusunda ufakta olsa bilgilerim var. Lütfen benimle iletişime geçiniz.

E-posta:

Telefon: 0538 574 15 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek istiyorum - İstanbulYetiştirilmek istiyorum - İstanbulYetiştirilmek istiyorum - İstanbulYetiştirilmek istiyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sumansezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sumansezer

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2015 #3
Güncel okuldan sonra ve hafta sonlarıda çalışabilirim bu tip yerlerde Yetiştirilmek istiyorum - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap