yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli ...

yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli
yurdakulbayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yurdakulbayrak(34)

Baskıcı / İstanbul

Alt 20-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: dijital baskı firmamıza,
Yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır.Deneyim aranmamaktadır.
15 gün ücret verilmeyecektir.daha sonra maaş yol içinde 500tldir.Çalışma saatleri 08:30-19:00 pazar tatil.
İşyerimiz davutpaşa cad. topkapı tim1 no 233^tedir (postane karşısı)

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli - yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli ya da yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli | yetiştirilmek üzere 18-20 yaşları arasında erkek eleman alınacaktır. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2011 #3
Bilge Adam Bilgi Teknolojileri Akademisinden 1 ay önce mevzun oldum.. Başarı sertifikamı 15 gün önce aldım eğitimim başarıyla tamamladım. kendimi gelştirebileceğim bir yerde çalışmak istiyorumm..

-Photoshop
-Illıstrator
-indesign
-Dremweawer (HTML)
-Flash

programlarını kullanabiyorummm, MAC ortamındada çalışabilirm

gfbaykt1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gfbaykt1907

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2013 #4
Merhabalar ; Ben 1992 Edirne doğumluyum, doğuma büyüme Edirneliyim 1996 yılında İstanbul?un Küçükçekmece ilçesine taşındık. Hala Küçükçekmece de ikamet ediyoruz. Şu anda İstanbul Arel Üniversitesi Sefaköy Kampüsünde Grafik Tasarım Bölümünü okumaktayım. Okulum 2 yıllık olduğu için son dönemi okuyorum yaza bitecek bende bu meslek üzerine iş aramaktayım genellikle yetiştirilmek üzere olan yerlere bakıyorum bu konuda herhangi bir deneyimim, tecrübem yok mahalesef kendimi bu iş üzerinde geliştirmek istiyorum.