Yetiştirilmek üzere iş arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere iş arıyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar kendimi henüz yeterli bulmadığım için yetiştirilmek üzere iş arıyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Photoshop: iyi Adobe İllüstrator : iyi Adobe İndesing : Orta ...

burakutlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakutlu

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 03-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendimi henüz yeterli bulmadığım için yetiştirilmek üzere iş arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop: iyi
Adobe İllüstrator : iyi
Adobe İndesing : Orta
Adobe Flash : Orta
Adobe Dreamweaver: Orta

Html,Css bilgim : Orta

İş deneyimi ve içeriği: Bilge adam Web&Grafik eğitimini yeni tamamlamış olduğumdan iş deneyimim yoktur.

Askerlik:31 Aralık 2018'e kadar tecil bulunmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Afiş,Poster,Kurumsal,Kartvizit çalışmalarım bulunmaktadır isteyenlere mail atabilirim

İşle ilgili açıklama: Bana gerçekten deneyim kazandırabilcek ve kendi personelini yetiştirmek isteyen kişilerle çalışmak istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0533 021 43 38
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek üzere iş arıyorum - AnkaraYetiştirilmek üzere iş arıyorum - AnkaraYetiştirilmek üzere iş arıyorum - AnkaraYetiştirilmek üzere iş arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

burakutlu

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 07-02-2013 #3
İlanım günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap

burakutlu

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 08-02-2013 #4
ilan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap

burakutlu

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 13-02-2013 #5
ilan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap
vtorcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vtorcu

Hiç Biri / Ankara

Alt 14-02-2013 #6
Eryaman'da çalışabilirseniz flash banner ve kurumsal çalışmalarınızdan örnek gönderirseniz değerlendirebilirim. Flash ve grafik tasarım konusunda yetiştirebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap