Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - Ankara ...

ArazAzhar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ArazAzhar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 15-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Photoshop : Orta
İllustrator : Başlangıç
After Effects : Başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: Ankara Tekstil Baskı | Tshirt Bandana Tasarım
Grafik Reklam | Tasarım İmalat

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ankara Pursaklar'da ikamet ediyorum. Hem kendimi geliştirebileceğim hemde kendime yetecek miktarda kazanabileceğim bir iş arıyorum. Mesleki Açık Lise mezunuyum üniversiteye bu sene giremediğim için hazırlanıyorum. Tam zamanlı , yarı zamanlı veya freelance çalışabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - AnkaraYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - AnkaraYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - AnkaraYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap