Yetiştirilmek Üzere İş arıyorum (ANKARA)

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere İş arıyorum (ANKARA) Sponsorlu Bağlantılar 20 yaşındayım ve (askerlik tecilli) grafikerlik üzerine yetişebilecek bir yer arıyorum öğrenmeyi severim vasıfsız da değilim web masterlik teknikerlik yaptım grafikerlikde hom ofis çalışıyorum ve daha da ilerletmek ...

darkdevill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darkdevill

Grafiker / Ankara

Alt 17-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

20 yaşındayım ve (askerlik tecilli) grafikerlik üzerine yetişebilecek bir yer arıyorum öğrenmeyi severim vasıfsız da değilim web masterlik teknikerlik yaptım grafikerlikde hom ofis çalışıyorum ve daha da ilerletmek istiyorum photoshop,illusrator orta derecede, indesing ve corel'e çalışıyorum çalışmayı bir şeyler oluşturmayı yapmayı çok seviyorum

ilgilenenler olursa teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ufukdural isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufukdural(52)

Hiç Biri

Alt 17-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

- Yaşadığınız şehir:
- Kullandığınız programları ve seviyeleri:
- İş deneyimi ve içeriği:
- Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
- Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

- Firma ismi:
- Çalışma şartları:
- Aranılan kişinin özellikleri:
- İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Tags
ankara, arıyorum, yetiştirilmek, üzere