Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.(antalya)

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.(antalya) ...

dygu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dygu_

Grafiker / Antalya

Alt 08-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İyi derecede corel ve photoshop kullanıyorum.Ayrıca freehand,illustrator programlarına da hakimim.Üniversite mezunuyum yetiştirilmek üzere iş arıyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.(antalya) - Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.(antalya) ya da Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.(antalya) da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.(antalya) | Yetiştirilmek üzere iş arıyorum.(antalya)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

dygu_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dygu_

Grafiker / Antalya

Yetiştirilmk üzere iş arıyorum.(Antalya)

Alt 17-07-2010 #3
2 yıllık grafik tasarım mezunuyum.İyi derecede corel ve photoshop kullanıyıorum.Ayrıca illustrator ve freehand programlarına da hakimim.Okul dönemınde bir süre iş deneyimim oldu.Antalya'da ikamet ediyorum.Yetiştirilmek üzere iş arıyorum. **********
muhtesem37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhtesem37

Hiç Biri / Antalya

Alt 28-01-2011 #4
şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere tercihen coreldraw bilen grafiker sekreter alınacaktır.

başvurular için cv gönderilmesi rica olunur.

iyi çalışmalar

muhteşem ajans
i.k.