Yetiştirilmek üzere iş arıyorum [ İstanbul ] Herkezden Düsüğümdür eminim

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere iş arıyorum [ İstanbul ] Herkezden Düsüğümdür eminim ...

JemhoLie* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JemhoLie*

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.
Adım Cem Yasım 19 Pendik'te ikamet ediyorum.
Hafta sonu eğitim görüyorum,Maltepe'de Açık Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümü okuyorum 11. sınıftayım daha bu
hafta derslere basladık .Dürüst olmak gerekirse photoshop hakkında cok bilgim yok , daha bu sene baslıyacağız photoshop eğitimi görmeye
ben çok ama çok gelistirmek istiyorum seneye stajımda var , istiyorumki güzel ortamı olan güzel bir yer bulayım ve azimli güzel bir sekilde ilerde yapıcağım mesleği profesyoneller esliginde nasıl icra ediceğimi öğreneyim ve paramı kazanayım.Seneye stajımıda yapmıs olurum sizinle hatta daha ilerisini kendimde görüyorum . Ben kendimde bu azmi güveni görüyorum gerisini sizin değerli düsüncelerinize bırakıyorum.Eğer daha çok bilgi almak isterseniz mesaj yazın yada özel mesaj gönderin ben özgeçmisimide yollayayım. Hayırlı günler & İyi forumlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yetiştirilmek üzere iş arıyorum [ İstanbul ] Herkezden Düsüğümdür eminim veya Yetiştirilmek üzere iş arıyorum [ İstanbul ] Herkezden Düsüğümdür eminimsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

JemhoLie*

Alt 05-10-2010 #3
Günceldir..
Bu mesajdan alıntı yap

JemhoLie*

Alt 07-10-2010 #4
Günceldir..
Bu mesajdan alıntı yap

JemhoLie*

Alt 11-10-2010 #5
Günceldir...
Bu mesajdan alıntı yap

JemhoLie*

Alt 17-10-2010 #6
Güncelll...
Bu mesajdan alıntı yap

JemhoLie*

Alt 05-11-2010 #7
Gunceldirr..
Bu mesajdan alıntı yap

JemhoLie*

Alt 16-12-2010 #8
Gunceldir...
Bu mesajdan alıntı yap
arcanoguz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcanoguz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-01-2011 #9
Maltepedeki işyerimiz için görüşebiliriz 216 442 81 00
Bu mesajdan alıntı yap
yenidunyalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenidunyalar

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-03-2011 #10
İş yerimiz, Minibüs yolu üzeri Cevizli Tren istasyonuna 200m mesafede giriş katındadır.
Ağırlıklı olarak tabela tasarımı yapılmaktadır.
Tabela ve Dijital baskıya uygun çalışma yapabilecek eleman aramaktayız.
İmalat tecrübeniz yoksa da bu çok önemli bir sorun teşkil etmeyecektir.
Asıl isteğimiz, iş yerimize gelen ya da maille veya telefonla ulaşan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma yapıp, standart çizelgelere göre fiyat verebilmektir. Müşterilerimize güler yüz gösterecek, alternatif tabela çalışmalarıyla işi almaya çalışacak kendine güvenen kişiler aramaktayız. Program bilginiz çok iyi olmasa da, kendinizi geliştirmeye açık olmanız yeterlidir.

İş yerimizde folyo kesim makinesi, dijital baskı makinesi, lazer pleksi kesim makinesi ve diğer tabela malzemeleri mevcut olup, ledli, kutu harfli, normal ışıklı ve ışıksız tabelalar yapmaktayız. Fason olarak da lazer pleksi kesim ve baskı işi yapıyoruz.

Görüşülecek kişi Ümit Ceylan. CV lerinizi mail adresimize gönderebilirsiniz.

Ücret ilk girişte 700 TL olup, verimli çalışmamız halinde bir ay sonra artırılacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları