Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - İstanbul ...

ardalli3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardalli3

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilan sonuçlanmıştır...
Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Illustrator, Indesign, Photoshop programlarını biliyorum. Bilgeadam adlı kursta grafik ve web tasarım programını bitirdim. Kadir Has Üniversitesinde Grafik Tasarım okumaktayım. Kendimi geliştirmek ve harçlığımı çıkarmak adına iş arıyorum. İstanbul-Tarabya'da ikamet ediyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Bir reklam ajansında 30 iş günü zorunlu Grafik stajı yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: İstenilirse portfolyo atabilirim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ardalli3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardalli3

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-12-2015 #3
ilan sonuçlanmıştır...