Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum – İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum – İstanbul ...

illegalsanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

illegalsanat

Webmaster / İstanbul

Dosya18

Alt 28-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

91 Mart doğumluyum. Herhangi bir kursa gitmedim veya grafik bölümünden mezun olmadım ancak görsel yönümün kuvvetli olduğuna inanıyorum. Yaklaşık 4 senedir Photoshop kullanıyorum. Elim çizime hayli yatkın ancak geliştirilmesi gerekiyor. Amatör çizimler için Illustrator de kullandım. İleri düzeyde Windows kullanabilirim zira 9-10 senedir bilgisayarlarla içli dışlıyım. Amacım grafik alanında gelişmem, işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenmem ve ileride bana güzel şeyler katmış olacak bir yerde çalışmak. Düşük ücretle İstanbul - Avrupa yakasında (Küçükçekmece civarları tercihen) çalışabilirim. İsteğe göre çalışmalarımı CV ile birlikte gönderebilirim.
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum – İstanbul veya Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum – İstanbulsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
kafadarrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kafadarrr

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2010 #3
ilanınız güncel ise adresime CVnizi yaptınız işlerle birlikte mail atarsanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

illegalsanat

Webmaster / İstanbul

Alt 31-12-2010 #4
ilanınız güncel ise adresime CVnizi yaptınız işlerle birlikte mail atarsanız sevinirim.
e-postanıza cv ve çalışmalarımı gönderdim.
Bu mesajdan alıntı yap

illegalsanat

Webmaster / İstanbul

Alt 04-01-2011 #5
ilanım güncel hala.
Bu mesajdan alıntı yap

illegalsanat

Webmaster / İstanbul

Alt 05-01-2011 #6
ilan günceldir.
--
yapabildiklerim:
afiş tasarımı,
kartvizit,
albüm cover'ı,
banner..
Bu mesajdan alıntı yap

illegalsanat

Webmaster / İstanbul

Alt 10-01-2011 #7
ilan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
dsertac isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dsertac

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2011 #8
bize ACİL adresinde ulaşabilir ve çalışmalarını yollayabilirsin.ve aklındaki ücret miktarınıda belirtirsen çok iyi olur.....ACİL..........BORDO grafik tasarım
Bu mesajdan alıntı yap
hitaf1979 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hitaf1979

Baskıcı / İstanbul

Alt 03-02-2011 #9
merhabalar empirme konusuyla alakalı düşünürseniz yada 0212 552 85 80 (yenibosna) . . .
Bu mesajdan alıntı yap
outatime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

outatime(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2011 #10
cvnizi atabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları