Yetiştirilmek üzere iş arıyorum - İzmir

Staj Yeri Arayanlar - Yetiştirilmek üzere iş arıyorum - İzmir ...

ozlem779 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem779

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 09-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere iş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz: Ege Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhabalar;
aslında staj yeri değil tüm gün çalışabileceğim, kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum. Lise grafik ve animasyon bölümünden mezun şuan ege üniversitesi basım ve yayın teknolojileri (ikinci öğretim) bölümünde okumaktayım.

Adobe photoshop / orta
corel draw / az
ıllustrator / iyi

daha önce reklamcılık sektöründe 1 yıl staj yaptım. Kendimi grafik ve matbaacılık üzerine geliştirmek istiyorum. İlgilenenler mail adresime ulaşabilirler. Şimdiden teşekkür ederim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere iş arıyorum - İzmirYetiştirilmek üzere iş arıyorum - İzmirYetiştirilmek üzere iş arıyorum - İzmirYetiştirilmek üzere iş arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
legolasanti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

legolasanti

Grafiker / İzmir

Alt 03-10-2015 #3
Merhabalar, nerede oturuyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap
sena dijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sena dijital

Baskıcı / İzmir

Alt 10-12-2015 #4
merhaba çankaya da dijital baskı merkezimize grafiker aranmaktadır.eger düşünürseniz görüşmek isteriz
Bu mesajdan alıntı yap

sena dijital

Baskıcı / İzmir

Alt 11-12-2015 #5
eger isterseniz sizinle görüşmek isteriz yerimiz çankaya da 435 50 52 arayabilirmisiniz Sena Dijital
Bu mesajdan alıntı yap

sena dijital

Baskıcı / İzmir

Alt 11-12-2015 #6
bizede zaten bu kadarı yeter li zaten zamanla iyice hakim olmaya başlarsınız bizim içinde iyi sizi iyi bizim agırlığımız corel draw birde son olarak autocad o da önemli bizim için
Bu mesajdan alıntı yap