Yetiştirilmek üzere iş arıyorum

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere iş arıyorum ...

gizemkym isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizemkym

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 01-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye: corel - illustrator - photoshop - sunum programları
İş deneyimi ve içeriği:staj yaptım bi devlet kurumunda
Açıklama: Ankara Olgunlaşma Enst. mezunuyum Aynı zamanda açıköğretim uluslar arası ilişkiler yapıyorum kendimi geliştirmek ve daha iyi yerlere gelmek istyorum iş deneyimim olsun istiyorum
İletişim bilgileriniz:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yetiştirilmek üzere iş arıyorum veya Yetiştirilmek üzere iş arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap