yetiştirilmek üzere iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere iş arıyorum ...

oktay_ist_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay_ist_86(31)

Yrd. Grafiker / İstanbul

ünlem

Alt 16-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

24 yaşındayım askerliğimi yaptım kendimi geliştirebileceğim bir iş yeri arıyorum. kullandığım programlar freehand photoshop ve başlangıç seviyesinde illustratördür.diğer grafik programlarını da öğrenmek istiyorum.avrupa yakası her yer olabilir. kadıköy,üsküdar ve kavacık civarları da olur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları yetiştirilmek üzere iş arıyorum veya yetiştirilmek üzere iş arıyorumsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sarzinyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarzinyo

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2010 #3
*********** adresine cv yollarsanız alakadar olunur.
oktay_ist_86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oktay_ist_86(31)

Yrd. Grafiker / İstanbul

yetiştirilmek üzere grafiker

Alt 23-12-2010 #4
İlanın geçerliliği bitmiştir.