Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Ücret Talep Etmeden Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum/ Avrupa Yakası Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Adobe Photoshop : iyi Adobe Illustrator : Orta İş deneyimi ...

Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbul
fiveoftheseven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fiveoftheseven

Yrd. Grafiker / İstanbul

Ücret Talep Etmeden Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum/ Avrupa Yakası - Türkiye Geneli

Alt 08-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücret Talep Etmeden Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum/ Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop : iyi
Adobe Illustrator : Orta

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce deneyimim yok , deneyim yapmak istiyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:
Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbul

İşle ilgili açıklama: Kendimi geliştirmek ve bu işi daha detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorum.
Kurs bitirdim fakat pek yararlı olmadı oyüzden kendimi biryere girip geliştirmek istiyorum gerek ücret talep etmeden bana bu işi öğreten bir yer.

E-posta:

Telefon: 0535 606 96 44
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
fiveoftheseven isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fiveoftheseven

Yrd. Grafiker / İstanbul

Yetiştirilmek Üzere/Stajyer. ACİLL! - İstanbul

Alt 21-08-2014 #3
Yetiştirilmek Üzere/Stajyer. ACİLL!

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop (iyi)
Adobe Illustrator (orta)

İş deneyimi ve içeriği: Daha önce deneyimim olmadı biryerde bu işe başlayıp.
Mikrosis Eğitim Merkezinde kurs aldım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:
Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbul
Yetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbulYetiştirilmek Üzere İş Arıyorum Yardımcı Olabilirmisiniz ? - İstanbul

Yaptığım bir kaç çalışmalarım.

İşle ilgili açıklama: Kurs'a başladığımda vaatler veren kurs yeri , ve kurs bitiminde hayal kırıklığı, kurs bitti biryere başlayamadım deneyim yapamadım.
Kendimi yetiştirebileceğim biryer arıyorum.
Kimse o fırsatı sunmadı bana deneyim yapmak için.
Yardımcı olursanız sevinirm.

K.çekmece / Sefaköyde ikamet ediyorum.

E-posta:

Telefon: 0535 606 96 44
Bu mesajdan alıntı yap