yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Yıldız Teknik Üni. - İstanbul

İş Arayan İlanları - yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Yıldız Teknik Üni. - İstanbul ...

etoprak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

etoprak

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 15-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Yıldız Teknik Üni.

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yıldız Teknik üniversitesi Basim ve Yayin Teknolojileri alaninda önlisans yapmaktayim. Okuldan arta kalan vakitlerde Grafik işini ögrenebilecegim referans alabilecegim tecrube sahibi olabilecegim is yeri ayni zamanda staj yeri aramaktayim. Bu ise gayet hevesliyim. Konu grafik olunca tüm özverimle calisabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Yıldız Teknik Üni. - İstanbulyetiştirilmek üzere iş arıyorum. Yıldız Teknik Üni. - İstanbulyetiştirilmek üzere iş arıyorum. Yıldız Teknik Üni. - İstanbulyetiştirilmek üzere iş arıyorum. Yıldız Teknik Üni. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap