Yetiştirilmek Üzere Başlangıç - Orta Seviye Grafik Baskı Personeli Alınacaktır - İstanbul

İş Veren İlanları - Yetiştirilmek Üzere Başlangıç - Orta Seviye Grafik Baskı Personeli Alınacaktır - İstanbul ...

Yetiştirilmek Üzere Başlangıç - Orta Seviye Grafik Baskı Personeli Alınacaktır - İstanbul
Zipillas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zipillas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Başlangıç - Orta Seviye Grafik Baskı Personeli Alınacaktır

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
CorelDraw programlarından en az birine hakim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar merhaba,

Gelen siparişlerin tişört ve tablo baskı makinelerini kullanarak hazırlanmasını sağlayabilecek; yaş ortalaması 27 olan 20kişilik bir ekibin parçası olmak isteyen, e-ticarete meraklı bireylerle bir araya gelmek istiyoruz.

Yerimiz İstanbul Avrupa Yakasında, Florya Metrobüs durağına yürüme mesafesindedir.

hassas çalışabilecek, temiz, tertipli ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar lütfen e-posta gönderiniz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Başlangıç - Orta Seviye Grafik Baskı Personeli Alınacaktır - İstanbulYetiştirilmek Üzere Başlangıç - Orta Seviye Grafik Baskı Personeli Alınacaktır - İstanbulYetiştirilmek Üzere Başlangıç - Orta Seviye Grafik Baskı Personeli Alınacaktır - İstanbulYetiştirilmek Üzere Başlangıç - Orta Seviye Grafik Baskı Personeli Alınacaktır - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
furkann61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

furkann61

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2016 #3
Yetiştirilmek Üzere İş Arkadaşı Arıyoruz
Selamun aleykum abi ben bu ise talibim ama nasil ulasabilirim size acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
Muzaffer3460 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Muzaffer3460

Grafiker / İstanbul

Tasarım

Alt 12-01-2016 #4
iyi günler . uzun zamandır boşum corel draw , photoshop ve 3d tridi max biliyorum . 21 yaşındayım askerliğimide yapmış durumdayım . kendime güveniyorum . Çalışa ÇAlışa çok daha iyi yerlere geleblirim . kendi çabalarımla öğrendiğim yaptığım bir kaç çalışmayı atmak isterim . Dönerseniz çok güzel olur . iyi günler
Bu mesajdan alıntı yap
magenta79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

magenta79(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2016 #5
merhabalar
yeriniz hangi semtte. ona göre bir kişi yönlendiricem de.
Bu mesajdan alıntı yap
Sarperman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sarperman

Grafiker / İstanbul

Alt 20-01-2016 #6
Merhabalar, adım Bora Sarper Boyraz.
Adobe Photshop,İndesing,İllustrator, Corel programlarında az bilgiliyim. Vektörel çizimler, kartvizit, photoshop, broşür yapabilirim. İSMEK'ten sertifikam var. Eğer uygun görürseniz çalışabilirim.
0553 009 61 55
Bu mesajdan alıntı yap

Zipillas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-08-2016 #7
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap
samettaskn6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samettaskn6

Grafiker / İstanbul

05376110446

Alt 04-09-2016 #8
portfolyom ve cvmi mail atmim size beşyol semtinden ikamet etmekteyim başlıkdaki numaradanda bana ulaşabilirsiniz .
Bu mesajdan alıntı yap
utkuyildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

utkuyildiz(22)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2016 #9
Güncel ilan.
Geçenlerde mail attım ama dönüş olmadı.
Mail kutunuzu kontrol edip, olumsuz olsada dönüş yaparsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

Zipillas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-09-2016 #10
Geçenlerde mail attım ama dönüş olmadı.
Mail kutunuzu kontrol edip, olumsuz olsada dönüş yaparsanız çok sevinirim. İyi çalışmalar.
Yanıt verilmiştir Utku Bey,

* Şuan için başvuran arkadaşlarımız arasından görüşmelerimiz devam etmektedir. İlanımız günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Reklam