Yetiştirilmek üzere bayan & bay stajer aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere bayan & bay stajer aranıyor ...

verde ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

verde ajans

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere corel draw bilen bay ve baya stajer aranıyor ilgilenenlerin ********* nolu telefona veya ********* adlı adrese mail you ile başvurmaları rica olunur.

Erol COŞKUN

Verde AJANS
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yetiştirilmek üzere bayan & bay stajer aranıyor veya Yetiştirilmek üzere bayan & bay stajer aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

tatsiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tatsiz

Grafiker / Ankara

Alt 27-12-2010 #3
Hangii il?

verde ajans

Hiç Biri / İstanbul

Yetiştirilmek üzere bay bayan grafiker

Alt 04-01-2011 #4
İStanbul Yenibosnada olan ajansımıza corel draw photoshop ve freehand programlarını bilen bay bayan stajer ve yetiştirilmek üzere eleman aranıyor

İlgilenenlerin aşağıdaki mail adresine cv atmaları veya telefon ile randevu almaları rica olunur.

Verde AJANS

ali_akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ali_akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 04-01-2011 #5
isterseniz tam teşekküllü aradınız eleman özelliğini yapın.İnsanları çağırıpta biz size geri dönüş yapıcağız diyipte dönüş yapmamak yerine.Aradığınız eleman özelliğini yazın ve o kadar gelen görüşmeden bir insan seçememişseniz hayret doğrusu.

verde ajans

Hiç Biri / İstanbul

Ajansımıza deneyimli deneyimsiz Grafiker

Alt 17-01-2011 #6
Yenibosnada olan ajansımıza corel draw photoshop corel draw bilen bayan grafiler aranıyor ilgilenenlerin ********* adresine cv göndermeleri veya aşağıdaki telefondan randevu almaları rica olunur.

crowdkid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crowdkid

Grafiker / Nevşehir

Alt 13-02-2011 #7
sLm arkadaslar benim corel draw ilisratör ve photoshop ilqi alanima daha cok giriyor en sewdiğim programlar. kendime qüveniyorum bu isi öğrenmek istiyorum 2 sene devamli gidip gelebileceqim bir is lazim ve doqru düzqün yetisebileceqim bir ajansta calismak istiyorum numarami yaziyorum ararsanz sewinirm *********

İSTANBUL/bağcılar
crowdkid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crowdkid

Grafiker / Nevşehir

Alt 13-02-2011 #8
sLm arkadaslar benim corel draw ilisratör ve photoshop ilqi alanima daha cok giriyor en sewdiğim programlar. kendime qüveniyorum bu isi öğrenmek istiyorum 2 sene devamli gidip gelebileceqim bir is lazim ve doqru düzqün yetisebileceqim bir ajansta calismak istiyorum numarami yaziyorum ararsanz sewinirm ********* [BAY]

İSTANBUL/bağcılar
Grafik Canavarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafik Canavarı(36)

Matbaacı / Gaziantep

Alt 13-02-2011 #9
erol bey ikamet imkanı varmı sağlayabilirmisiniz veya istanbul dışındayım
MeTiN_7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeTiN_7

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-02-2011 #10
bende bayrampaşadayım illıstrator photoshop ve indising programlarıyla ılgılı 4 aya yakın kurs gördum sertıfıkamı aldım ıyı bır dereceyle bıtırdım ve sevdıgım bır iş stajer olarak yetiştirimek üzere iş arıyorum yadımcı olursanız cok cok sevınırım telefon no: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları