Yetiştirilmek üzere bayan grafiker adayı (İZMİR)

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere bayan grafiker adayı (İZMİR) ...

anıt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anıt

Matbaacı / İzmir

Alt 18-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Alsancakta ki tasarım atölyemize grafik ve web tasarımı alanlarında (Corel. PhotoShop. freeHand. Flash) yetiştirilmek üzere bayan grafiker adayı aramaktayız...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Yetiştirilmek üzere bayan grafiker adayı (İZMİR) veya Yetiştirilmek üzere bayan grafiker adayı (İZMİR)sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2009 #3
Freelance grafiker olarak düşünüyorsanız bana özel mesaj yoluyla ulaşın lütfen..

http://www.grafikerler.net/freelance...er-t40269.html
MAHİZER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MAHİZER

Grafiker / İzmir

Alt 19-02-2009 #4
corel ve photoshop üzerine özel ders aldım ilk kez bu meslek alanında çalışıcam.Hem size faydalı bir eleman olmak hem de kendimi ispatlamak için iş arıyorum.23 yaşındayım, ilgilenirseniz sevinirim.
aslıozyer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aslıozyer

Grafiker / İzmir

Alt 02-03-2009 #5
nisanda izmirde yaşamaya başlayacağım sizin için çok geç değilse ilanınızla ilgileniyorum.
"B" isimli Üye şimdilik offline konumundadır

"B"

Grafiker / İzmir

Alt 03-03-2009 #6
Matbaacılık okulu mezunuyum. Corel ve Phoshop biliyorum Web tasarım kursuna gidiyorum webte yeniyim ve kendimi geliştirmek için işe ihitiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler
mesemit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mesemit

Grafiker / İzmir

Alt 26-03-2009 #7
2 yıllık Ege Üniv. Tasarım ve Basım Yayım Bölümü mezunuyum kendimi geliştirmek istiyorum karşıyaka'da oturuyorum
Şükran K. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Şükran K.

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 12-04-2009 #8
Merhabalar,
İlanınızla ilgileniyorum.
İzmir'de yaşıyorum. 3,5 yıl Dijital Baskı da çalıştım.
QuarkXpress ve Photoshop biliyorum. (Orta seviyede)
Corel Draw ise az biliyorum.
Kendimi geliştirmek istiyorum. İlgilenirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler
m10101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

m10101

Grafiker / İzmir

Alt 14-04-2009 #9
izmirde yaşıyorum.iş deneyimim yok.birkaç senedir evde kendim corel drawda tasarım yapıyorum.ayrıca photoshop bilgimde var.ege lisan bilgisayar merkezinden sertifikam var.
2 yıllık tekstil hazır giyim mezunuyum.
corel draw:çok iyi
photoshop:iyi
butterflcone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

butterflcone(34)

Grafiker / İzmir

Alt 04-08-2009 #10
k.t.ü mezunuyum. ilanınızla ilgileniyorum. corel ve photoshop programlarını kullanabiliyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları