Yetiştirilmek üzere Bayan grafiker arıyoruz.

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere Bayan grafiker arıyoruz. ...

Yetiştirilmek üzere Bayan grafiker arıyoruz.
hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

Alt 04-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere elaman alınacaktır

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Firmamız bünyesinde hem staj görevini tamamlayacak hemde kendini geliştirecek,işi öğrenecek İstanbul Avrupa yakasında (Tercihen topkapıya yakın) ikamet eden, lise son sınıf öğrencisi veya yeni mezun CorelDraw Photoshop programlarına hakim Matbaa ve tabela tasarımları yapabilecek bayan eleman arıyoruz.

İlgilenen arkadaşlar mail yada tel. ile randevu alabilirler.

Hd baskı
adres davutpaşa cad. tim1 no233 topkapı tel *********.gsm ********* not: lütfen mesaj atmayınız,mesajlara cevap verilmeyecektir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 05-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek üzere Bayan grafiker arıyoruz. - Yetiştirilmek üzere Bayan grafiker arıyoruz. ya da Yetiştirilmek üzere Bayan grafiker arıyoruz. da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek üzere Bayan grafiker arıyoruz. | Yetiştirilmek üzere Bayan grafiker arıyoruz.

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Site yardımı ile yapılan iş veren ve çalışan anlaşmalarında grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sibel00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sibel00

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-11-2010 #3
merhaba ilanınızla ilgileniyorum lise son sınıf öğrenciyim zeytinburnunda oturuyorum
reptile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reptile

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #4
Merhaba ben ufuk korhan stajyer olarak işinizle ilgileniyorum CV yolladım mail adresinize.olumlu yada olumsuz sonucu bir an önce yollarsanız sevinirim.işe ihtiyacım var.2 aylık kurs bitirdim photoshop,corel,freehand,quark express,az seviyedede ıllustratör kullanıyorum.teşekkürler
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 22-11-2010 #5
Bence maaş çok az.
kaytan_ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaytan_ali

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2010 #6
çok azzzzzzzzzzz
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2010 #7
TÜRMATSANDA 500TL ile çalışanlar var ordan alsanız sizin için daha iyi aslında hemde deneyimli olur.
orhan3471 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhan3471

Grafiker / İstanbul

Alt 29-11-2010 #8
ilan aktif mi ???