Yetiştirilmek Üzere Grafik Aşığı Arayan Var mı? - Bursa

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere Grafik Aşığı Arayan Var mı? - Bursa ...

typography isimli Üye şimdilik offline konumundadır

typography

Webmaster / Bursa

Alt 14-12-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafik Aşığı Arayan Var mı?

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Adobe Photoshop - İleri seviye(ye yakın mevki)
Adobe Photoshop - Başlangıç seviyesi (kursuna gittim, kurcalama evresindeyim)

İş deneyimi ve içeriği: -

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kendim için grafik aşığı dediğime göre, aşık biri olarak, grafik ve web tasarım üzerine sürekli gelişmekteyim. Bu gelişimime mümkünse bir ajansta deneyim de katmak istiyorum. Neşeliyim, pixel-perfect çalışmayı benimsiyorum, mükemmeliyetçiyim, 'logoyu bir tık büyütelim' karşısında sabırlı olacak biriyim. Ulaşımım gibi birkaç şey için bütçe de ayırabilirseniz, e-posta adresime gelenleri anında okuduğumu hatırlatmak isterim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek Üzere Grafik Aşığı Arayan Var mı? - BursaYetiştirilmek Üzere Grafik Aşığı Arayan Var mı? - BursaYetiştirilmek Üzere Grafik Aşığı Arayan Var mı? - BursaYetiştirilmek Üzere Grafik Aşığı Arayan Var mı? - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap