Yetiştirilmek üzere grafik bilen baskı operatörü Alsancak - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere grafik bilen baskı operatörü Alsancak - İzmir ...

cosss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cosss

Grafiker / İzmir

Alt 01-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE GRAFİK BİLEN BASKI OPERATÖRÜ Alsancak İZMİR

Program/Seviye: WORD EXCEL POWERPOİNT COREL DRAW PHOTOSHOP

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Firmamiza yetiştirilmek üzere grafik bilen baski operatörü aranmaktadir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek üzere grafik bilen baskı operatörü Alsancak - İzmir - Yetiştirilmek üzere grafik bilen baskı operatörü Alsancak - İzmir ya da Yetiştirilmek üzere grafik bilen baskı operatörü Alsancak - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek üzere grafik bilen baskı operatörü Alsancak - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek üzere grafik bilen baskı operatörü Alsancak - İzmir | Yetiştirilmek üzere grafik bilen baskı operatörü Alsancak - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

efeuğur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efeuğur

Grafiker / İzmir

Alt 01-08-2011 #3
| ********* | İlanınzla ilgileniyorum, corel ve photoshop hariç 8 tane daha grafik programı biliyorum, üniversite görsel sanatlar mezunuyum. İzmir'de ikamet etmekteyim.