Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop (iyi) Freehand (iyi) İndesign (orta) İllustrator (orta) Acrobat (iyi) İş deneyimi ve ...

krizopras isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krizopras

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Photoshop (iyi)
Freehand (iyi)
İndesign (orta)
İllustrator (orta)
Acrobat (iyi)

İş deneyimi ve içeriği: Ayrıntı Reklam ve Dekorasyon şirketinde grafik tasarım üzerine lisede staj gördüm. Üniversitede Zer Kuyumculuk'ta takı tasarım ve Yıldız porselende üretim ve tasarım üzerine staj gördüm.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Lisede Plastik Sanatlar bölümünde okudum. Yıldız teknik üniversitesinde de 2 yıllık Seramik bölümünü bitirdim. Şuan haftasonları Grafik Tasarım kursuna gitmekteyim."Photoshop, freehand, corel draw ve quarkxpress "programları üzerine kursa gidiyorum. Kendimi yetiştirmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. Hızlı öğrenirim. Dikkatli ve titiz çalışırım, öğrenmeye açığım. Program bilgim var. Kendimi geliştirmek istiyorum.
İstanbul Şişli bölgesinde ikamet ediyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul - Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul ya da Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul | Yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında iş arıyorum. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

krizopras

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-10-2011 #3
İlanım günceldir. Kasım ay'ında kursum bitiyor. CorelDraw, Photoshop ve Freehand'i iyi seviyede kullanabiliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
madyou isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madyou

Grafiker / İstanbul

Alt 16-10-2011 #4
Takı Tasarımı ve aksuar sektöründe çalışmaktayız 2D çizim yapabilen yaratıcı grafiker aramaktayız ilgilenirseniz adresine cv gönderirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

krizopras

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2012 #5
İlanım günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
carcar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carcar

Grafiker / İstanbul

Alt 01-08-2012 #6
MUTLU REKLAM
yerimiz merterde dijital baskı ve matbaa üzerine çalışmaktayız eğer ilgilenirseniz
0533 033 86 34
Bu mesajdan alıntı yap

krizopras

Hiç Biri / İstanbul

is ariyorum

Alt 07-10-2012 #7
Mehabalar. İs arayisim hala devam ediyor. Photoshop freehand corel ve quarkxpress programlarini kullanabiliyorum. İllustrator ve indesign da da kendimi gelistirmeye calisiyorum grafik tasarim isini cok seviyorum ve kendimi gelistirebilecegim bir firmada calismak istiyorum. Grafik tasarim kursuna gittim. Sisli esentepede ikamet ediyorum.
mail adresim:
tel: 05385620352
Bu mesajdan alıntı yap
idaasajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

idaasajans

Fotoğrafçı / Muğla

Alt 12-10-2012 #8
Turizm içerikli hazırladığımız dergide çalışacak yardımcı grafiker arıyoruz.Bodrum ve Marmaris bölgelerinde çalışmayı düşünürseniz aramanızı bekliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap