yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum..

Staj Yeri Arayanlar - yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum.. Sponsorlu Bağlantılar istanbul bağcılarda oturuyorum coreldraw, photoshop, freehand, kullanabiliyorum kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum....

aykaram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykaram

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 11-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

istanbul bağcılarda oturuyorum coreldraw, photoshop, freehand, kullanabiliyorum kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
alkalemyazeline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alkalemyazeline(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2010 #3
İstanbul Avrupa Yakası, Mahmutbey / İSTOÇ'da bulunan firmamıza yetiştirilmek ücret talep etmeyecek, eti senin kemiği benim düzeninde eğitimini alacak, bu mesleğe aşık, ama gerçekten Yalnızca AŞK için çalışabilecek arkadaş aramaktayım.

Ne Öğreneceksiniz?

Şirketimiz reklam ajansı veya Matbaa değildir, kendi bünyemizde bulunan reklam departmanı için stajyer adayı olan arkadaşımın öğrenecekleri şunlardan ibaretdir.

Meslekte 10. yılım itibari ile bildiğim gördüğüm öğrendiğim ve uyguladığım ne varsa, tüm bunlardan istifade edebilecektir, Stüdyomuzda ürün fotoğraf çekimi üzerine eğitim alacaktır, Ofset, serigrafi.dışmekan,ambalaj, baskılı ve baskısız reklam unsurları, Grafiker olmaktan ziyade reklam adına da bilinçlenecek, operatör ile tasarımcı arasındaki farkı, farkında lığıyla yakalayabilecek. Kısacası özel sektörde yoğun faal olan bir şirketin tüm işleri ile meşgul olacak ve bilinç kazanacaktır mail adresime iletişim bilgilerinizi ve kendinizi kısaca anlatan bir CV göndermenizi rica ederim...

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
dolunayreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dolunayreklam

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-04-2010 #4
merhabalar

bağcılarda reklam ve matbaacılık sektöründe çalışan firmamıza yetiştirilmek üzere grafiker arıyoruz. ilgilenirseniz bizi arayın, görüşelim.. 0212 436 97 38
Bu mesajdan alıntı yap
chaner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chaner

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-05-2010 #5
, cv'nizi bekliyoruz. ikitelli
Bu mesajdan alıntı yap
grafik desing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafik desing

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2010 #6
a resimli cv nızı varsa portfolyonuzu beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
bilcan reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilcan reklam

Matbaacı / İstanbul

Alt 26-07-2010 #7
merhaba yerimiz 1. mat. sit. topkapı da
ilgilenirseniz cvnizi gönderebilirsniz.

bilcan reklam
Bu mesajdan alıntı yap
hlyyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hlyyy(34)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 12-08-2010 #8
Açık hava reklamcılığı sektöründe Bayan Art Director yanına yetiştirilmek üzere yardımcı Bayan Grafiker aranıyor. Adresine başvurabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
nilay02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nilay02

Matbaacı / İstanbul

Alt 12-10-2010 #9
Cv gönderir misiniz
Bu mesajdan alıntı yap
kafadarrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kafadarrr

Grafiker / İstanbul

Alt 27-10-2010 #10
mail adresini bekliyorum