yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli ...

blacksun1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blacksun1905

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 21-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Draw ( iyi ) InDesign ( iyi ) Illustrator ( iyi ) Photoshop ( orta )

İş deneyimi ve içeriği: hiç deneyimim olmadı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: aslında kurye olarak çalışıyorum iki sene önce geçirdiğim bir iş kazası yüzünden diz kapağım döndü hareket damarları koptu lifler yırtıldı bunun üzerinde 3 tane ameliyat geçirdim hastaneden çıktıktan sonra doktorum kuryelik işini uzun süreli yapmamamın benim için iyi olacağını söyldi bunun üzerine iş-kur un meslek edindirme kursu grafik tasarımı bölümüne gittim sertifikamı aldım ama iş tecrübem olmadığı için iş bulamıyorum bu işi yapmak istiyorum şu an bile ailemi geçindirmek için kuryelik işine devam ediyorum:

E-posta:

Telefon: 0507 976 49 99
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli - yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli ya da yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere grafik tasarım işi arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap