yetiştirilmek üzere grafik tasarım - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere grafik tasarım - İstanbul ...

dygu3535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dygu3535

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere grafik tasarım

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: illüstrator: iyi
photoshop: iyi
indesimg: orta
freehand: orta
corel: orta

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimim grafik tasarım kursunda hocamın yanında kısa süreli yardımcı grafikerlik yaptım.Daha sonra istanbula tasındık ve istanbula geldigimde de kısa süreli regi guvenlik sistemleri adlı bir şirkette çalışma durumum oldu. şuan iş aramaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım konusunda kendimi geliştirmek iyi bir grafik tasarımıcı olmak istiyorum.Daha sonrada 3 d max ögrenip ilerletmek tek hayalim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere grafik tasarım - İstanbul - yetiştirilmek üzere grafik tasarım - İstanbul ya da yetiştirilmek üzere grafik tasarım - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere grafik tasarım - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kalemgazetesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalemgazetesi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-04-2012 #3
********* adresine cv'nizi gönderebilirsiniz.
kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2012 #4
RESIMLI CV NIZI BEKLIYORUM
dygu3535 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dygu3535

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 25-05-2012 #5
yetiştirilmek üzere grafik tasarım

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: illüstrator: iyi
photoshop: iyi
indesimg: orta
freehand: orta
corel: orta

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimim grafik tasarım kursunda hocamın yanında kısa süreli yardımcı grafikerlik yaptım.Daha sonra istanbula tasındık ve istanbula geldigimde de kısa süreli regi guvenlik sistemleri adlı bir şirkette çalışma durumum oldu. şuan iş aramaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Grafik tasarım konusunda kendimi geliştirmek iyi bir grafik tasarımıcı olmak istiyorum.Daha sonrada 3 d max ögrenip ilerletmek tek hayalim.

E-posta: *********