Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - Ankara

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - Ankara ...

ardoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ardoz

Grafiker / Ankara

Alt 01-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Ankara Çankaya Ansera İş Merkezinde bulunan Ajans şubemize yetiştirilmek üzere grafik tasarım stajyeri aranmaktadır. Stajyerin Abobe programları hakkında bilgisi olması ve çalışmayı sevmesi tercih sebebidir.

E-posta:

Telefon: 0532 414 12 90
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - AnkaraYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - AnkaraYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - AnkaraYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Avicii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Avicii(22)

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 08-02-2016 #3
Mail gönderildi hocam.
Bu mesajdan alıntı yap
Eova isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eova

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-05-2016 #4
Merhabalar, halihazırda lise son öğrencisi olarak okuyorum ve bir ay sonra mezun oluyorum, oldukça iyi seviyede İngilizceye sahibim ve photoshop programında bilgim üst düzeydedir, illusturator ve coreldraw programlarında bilgim vardır ve ayrıca video/ses düzenleme işlerinde de ortanın üstünde bilgim vardır, online olarak veya part time olarak çalışabilirim (online tercihimdir) ayrıca ihtiyaç durumunda çevirmenlik yapabilirim...
Bu mesajdan alıntı yap