Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - Ankara

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - Ankara ...

dumedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dumedya

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Ankara Konutkent'te bulunan digital medya ajansımızda ekibimize katılacak Grafik/tasarım programlarına hakim, tercihen İngilizcesi olan, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, öğrenmeye hevesli, sunum becerileri olan, ekip çalışmasına yatkın ,dinamik&enerjik takım arkadaşı aramaktayız.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - AnkaraYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - AnkaraYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - AnkaraYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Eova isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eova

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-05-2016 #3
Merhabalar, halihazırda lise son öğrencisi olarak okuyorum ve bir ay sonra mezun oluyorum, oldukça iyi seviyede İngilizceye sahibim ve photoshop programında bilgim üst düzeydedir, illusturator ve coreldraw programlarında bilgim vardır ve ayrıca video/ses düzenleme işlerinde de ortanın üstünde bilgim vardır, online olarak veya part time olarak çalışabilirim (online tercihimdir) ayrıca ihtiyaç durumunda çevirmenlik yapabilirim bayan aradığınızı yazmışsınız fakat benide düşünürseniz dönüş yapmanızı rica ediyorum...
Bu mesajdan alıntı yap