Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı - İstanbul ...

Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı - İstanbul
cagataysay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagataysay

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-03-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: İstanbul Tekstilkent'te bulunan Matbaa & Reklam ajansımıza ekibimize katılmak amacıyla öncelikle stajyer yada yardımcı grafiker olarak başlayıp sonrasında devamlı bizimle çalışabilecek öğrenmeye hevesli ve ekip çalışmasına yatkın iş arkadaşları aramaktayız. İlgilenen arkadaşlar için mail adresimize cv gönderebilirsiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-03-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafik Tasarım Stajyeri / Tam zamanlı Grafiker Yardımcısı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

KEREM ATLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KEREM ATLI

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-04-2016 #3
Merhaba
Trakya üniversitesinde grafik tasarım öğrencisiyim iş ilanınız bana uygundur
daha önceden lisede makine bölümü okuyordum geçiş hakkımdan dolayı grafik tasarımı seçtim adobe photoshopta temel düzeydeyim bu önümüzdeki haziran ayında staja başlamam gerikiyo ayriyeten işide öğrenmek istiyorum
cagataysay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagataysay

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 13-09-2016 #4
İlan sonuçlanmıştır.