Yetiştirilmek üzere-Grafik Tasarımcı - Ankara

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere-Grafik Tasarımcı - Ankara ...

elferk06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elferk06

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 06-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere-Grafik Tasarımcı

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Photoshop : Çok iyi
İllustrator: Orta
Corel :Az

İş deneyimi ve içeriği: Lise ve üniversitede staj yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Selamun aleyküm , Lisede grafik ve fotoğrafçılık bölümünü okudum. Üniversitede ise yine grafik tasarım alanında (MYO) 2 yıl daha okudum. Yeni mezun olucağım inşallah. Daha yolun çok başında , kendim öğrenebileceğim yetiştirelebileceğim yer arıyorum..

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere-Grafik Tasarımcı - AnkaraYetiştirilmek üzere-Grafik Tasarımcı - AnkaraYetiştirilmek üzere-Grafik Tasarımcı - AnkaraYetiştirilmek üzere-Grafik Tasarımcı - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap