Yetiştirilmek üzere Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Anadolu Yakası Yetiştirilmek üzere Grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop (Çok iyi) İllustrator (orta) Corel (az) Fireworks (iyi) İş deneyimi ve içeriği: http://www.imageto.org/gorsel/WuLCb.png.html Çalışma ...

Emptype isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Anadolu Yakası Yetiştirilmek üzere Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop (Çok iyi)
İllustrator (orta)
Corel (az)
Fireworks (iyi)

İş deneyimi ve içeriği: http://www.imageto.org/gorsel/WuLCb.png.html

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: http://ahmetakc.tumblr.com/

çalışmalarıma bu linkten bakabilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Şuan da 21 yaşındayım.
Liseyi Endüstri Meslek Lisesinde Bilgisayar Programcılığı ve Görsel Tasarım bölümünde okudum.Bilgisayar Programcılığında kararsızım bana zor ve karmaşık bir iş gibi geliyor.Kendimi görsel tasarımcılığa yönlendirdim.Üniversiteyi Süleyman Demirel Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı ve Görsel Tasarım olarak devam ettirdim ve bitirdim.Şimdi ise hayatta kendime bir yol çizmem gerekiyor, aklımdaki tek yol grafik tasarım üzerine kendime güveniyorum fakat daha öğreneceğim çok şey olduğunu bildiğim için yardımcı grafiker olarak başlangıç yapmak istiyorum.
Sevecen ve saygılı biriyimdir.Elimden geldiğince pratik iş yapmaya çalışırım.İş ortamına hızlıca ayak uydurabilirim.Çoğu şeyi çabuk öğrenirim.
Ümraniye'de ikamet ediyorum.Ulaşımı yakın olan Kadıköy-Üsküdar semtlerinde iş arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek üzere Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere Grafiker | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2013 #3
konu günceldir.

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 27-12-2013 #4
ilan günceldir.

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2013 #5
ilan günceldir.

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2013 #6
telefonum bozulduğu için mail yoluyla ulaşırsanız veya konu altına yorum yaparsanız sevinirim.

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 31-12-2013 #7
ilan günceldir.

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2014 #8
ilan günceldir.

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2014 #9
ilan günceldir. 05.01.2014

Emptype

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2014 #10
İlan günceldir. Mail yoluyla ulaşmanız tercihimdir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları