Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara) - Ankara

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara) - Ankara ...

justbe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

justbe

Webmaster / Ankara

Alt 28-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara)

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop (orta derecede), Corel Draw (Orta), Flash (Başlangıç), html (başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği: herhangi bir şirket veya firmada tecrübem yok.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: herhangi bir çalışmam yok.

İşle ilgili açıklama: öncelikle kendimi geliştirmeyi seven biriyim. daha önce web tasarım, photoshop ve corel kurslarına giderek sertifika aldım.

E-posta:

Telefon: 0506 790 37 46
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara) - Ankara - Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara) - Ankara ya da Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara) - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara) - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara) - Ankara | Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Ankara) - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap