Yetiştirilmek üzere grafiker - Antalya

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere grafiker - Antalya Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek üzere grafiker Şehir: Antalya Aranan Şehir: Antalya Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Microsoft Office (İyi) Adobe Photoshop (Orta) Adobe İndesign (Başlangıç) Adobe Illustrator (Başlangıç) Edius (Başlangıç) Adobe After Effects ...

alikarasin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alikarasin

Grafiker / Antalya

Alt 31-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere grafiker

Aranan Şehir: Antalya

Program/Seviye: Microsoft Office (İyi)
Adobe Photoshop (Orta)
Adobe İndesign (Başlangıç)
Adobe Illustrator (Başlangıç)
Edius (Başlangıç)
Adobe After Effects (Başlangıç)
Adobe Dreamweaver (Başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği: 1 aylık reklam ajansında staj dışında iş deneyimim yok.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: üniversiteden bu sene mezun oldum. deneyimim yok. yetiştirilmek üzere çalışmak istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere grafiker - AntalyaYetiştirilmek üzere grafiker - AntalyaYetiştirilmek üzere grafiker - AntalyaYetiştirilmek üzere grafiker - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap